Zdenka Michalková

Mám ráda tvořivost. Povzbuzuje mě věta pana Svěráka: „Když se nesedne a nezačne se psát, nic se nenapíše“. Myslím, že to platí i v ostatních činnostech.

Pracovní zkušenosti:
  • Spolumajitel majitel Ethics s.r.o. – 2004 až dosud
  • Vedoucí Fusion Ostrava – volnočasová hudebně/vztahová aktivita pro  teenagery – 2011 – 2016
  • Vedoucí MyLife workshopu – 2015 – 2021
  • Ilustrátorka a restaurátorka nábytku – 2015 – dosud
  • Ilustrátorka knihy „Plná jeho slov“ (Ludka Lipovská) – 2019
  • Absolvent workshopu Autentico Basic – Ateliér Job D. Grash – 2019
  • Ilustrace pro Konto bariéry – 2021

Mohu vám nabídnout

Kreativní tvoření

Ilustrace a kresba

Ráda maluji akvarelem i akrylem. Moje ilustrace byly použity jako ilustrace knih, obaly notýsků z recyklovaného papíru, na přání k různým příležitostem, děkovné kartičky, PF. Maluji obrazy a obrázky na objednání. Pokud máte zájem o spolupráci můžete mě směle kontaktovat.

Renovace nábytku

Ráda nacházím ve starých zapomenutých kusech nábytku jejich přednosti. Pracuji mimo jiné s barvami Autentico – holandské barvy obsahující 35% křídy. Pokud máte zájem o spolupráci můžete mě směle kontaktovat.

Workshopy

MyLife workshop

My Life workshop je interaktivní kurz pro ty, kteří procházejí střední částí života. V průběhu workshopů se prolínají prvky osobního sebezkoumání, mediální produkce a prvky Learning community. Workshop je veden podle mezinárodně uznávaných koučingových principů. Autorem kurzu je Dr. Dietrich Schindler (DE) a workshop v současnosti probíhá v 15 zemích Evropy a Asie. Workshop má pět hodinových setkání. Všechny setkání jsou vedeny formou otázek a vyplňování „mapy života“, kterou má každý účastník k dispozici. Témata jednotlivých lekcí jsou: Mince – Co utvářelo můj dosavadní život? Kniha – Chápat život jako knihu. Most – Co je cílem v mém životě? Náplast – Mínusy se mění v plusy. Hudba – Tóny v našem životě

Více informací: https://citychurch.cz/2014/07/15/mylife-workshop/

Proč jsme vůbec tady workshop

Potřebujete si ujasnit nebo obnovit odpověď na otázku „Proč jsem vůbec tady?” Workshop tvoří tři společné On-line setkání, které mají charakter learning community (učíme se a inspirujeme jeden druhého) a osobní studium. Po absolvování workshopu by měl mít každý účastník: porozumět osobnímu obdarování a talentům, porozumět na základě Bible duchovním záměrům, porozumět osobnímu povolání a to jak to zapadá do potřeb místního komunity nebo církve.

Má práce